img

Tarihçemiz

B.W.İ.N PVC ALM.AKS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 2002 Yılında İzmir Ulukent Organize Sanayi Bölgesi’nde PVC Kapı Ve Pencere Profili Üretmek Maksadıyla Kurulmuştur. 2015 yılında Bornova Işıkkentteki 11.000 m2 olan şuan ki fabrikasına taşınmıştır. Akabinde Araştırma Ve Geliştirme Çalışmalarına Başlanmış Ve Bu Çalışmalara Kaynak Oluşturması Amacıyla Birçok Firmanın Profil Yapıları Incelenmiş Bu Incelemelerden Sonra Detaylar Hazırlanıp BWİN7005 Ve BWİNSÜR Serilerinin Çalışmalarını Tamamlamıştır.

BWIN PVC

Misyonumuz

Sahip olduğumuz girişimci ruhumuzla yurt içinde ve yurt dışında evrensel kalitede ürün ve hizmetler üreterek, ülke ekonomisine doğrudan katkıda bulunmak ve yeni iş olanakları oluşturmak.

BWIN PVC

Vizyonumuz

Ülkemizdeki yüksek üretim maliyetlerine rağmen kaliteli hammadde ve işçilikten ödün vermeden, şeffaflık, sorumluluk, güvenilirlik, bağlılık, yenilikçilik, öncülük değerlerimizle birlikte bayilerimize ve son kullanıcılarımıza maksimum fayda sağlayan PVC Kapı ve Pencere profillerini TSE ve ISO gözetimi altında çevreci bir şekilde sizlere sunmak.

BWIN PVC